Služby AZPUBLIC

Individuální poradenství pro klienty hledající zaměstnání

  • Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Nejprve zmapujeme jeho znalosti a dovednosti a v neposlední řadě také jeho zdravotní stav. V ideálním případě se před započetím spolupráce vždy s klientem sejdeme, abychom harmonizovali jeho očekávání ohledně případné pracovní pozice a naší spolupráce.
  • Zároveň poskytujeme komfortní informační servis o probíhajících výběrových řízeních a poradenství v problematice zaměstnávání uchazečů o zaměstnání, a to především OZP.

Individuální servis při absolvování pohovorů ve firmách

  • Jedním z benefitů spolupráce s naší agenturou je doprovod na případný pracovní pohovor. Jsme schopni zajistit tlumočníka do znakového jazyka či doprovod. Vše je samozřejmě zdarma.

Personální audity ve firmách

  • Při spolupráci s firmou zajišťujeme na vyžádání tzv. personální audit. S vedením firmy si projdeme pobočku a identifikujeme vhodná pracovní místa pro všechny uchazeče o zaměstnání a to včetně OZP, případně změny, které by vznik takového místa umožnily. Často se jedná o drobné změny (např. úprava software či pracovního místa), která nestojí nic a firmě by mohla přinést mnoho výhod.
  • Rádi vám také vysvětlíme, proč je výhodné zaměstnávat OZP místo placení náhradního plnění či odvodů do státní kasy.

Rozesílání nabídek práce širokému okruhu zájemce

  • V rámci dosavadní spolupráce máme v databázi několik desítek klientů, kteří aktuálně hledají zaměstnání. Snadno a rychle je tak můžeme informovat o vhodných nabídkách a domluvit se s nimi individuálně na dalším postupu.